Môj života zážitky

Moja prvá premena v nágu

Publikované 04.06.2017 v 04:06 v kategórii Prvá premena, prečítané: 110x

Jedného krásneho dňa som sa išla prejsť do lesa, kúsok od našej dediny. Keď tak idem, počujem ako niečo zasyčí. Obzriem sa naokolo ale žiadneho hada nevidím. Pozriem sa dole k nohám a vidím ako sa okolo mňa obtáča had ! Ale bola by som v kľude kebyže ten had nie je kobra ! Ale veď kobry nežijú na slovensku ! Potom som už nič nevidela a odpadla som, keď som sa prebudila tak som si vôbec necítila nohy, pociťovala som ako keby stuhlosť v nohách. Pozriem sa pred seba a zase tam vidím tú kobru, zrazu sa tá kobra začala zväčšovať, postupne naberala ľudskú podobu a uvidela som už iba krásneho nágu. Keď som sa ho spýtala že kto je tak sa mi predstavil a povedal že žije v tomto lese ale nieje tu sám. Sú tu veľa nágov, a že som jedna z nich. Pozerala som sa na neho ako onemená a vôbec som nechápala tú poslednú vetu čo povedal. Povedal mi že mi to aj dosvedčí, ja som sa na neho len pousmiala a povedala : „No tak mi to dosvedč !“ Zrazu namieril ukazovákom na moje nohy. Teda, už to neboli nohy pretože keď som sa pozrela na tie “nohy“ tak som skoro onemela. Mala som krásny kobrí chvost ! „OMG !“ skríkla som. Chvíľu som sa s ním ešte rozprávala a pripadal mi dosť sympatický. Povedal že mi zatiaľ tie prvé týždne, možno že aj mesiace, bude robiť ako keby sprievodcu. Bude mi dávať nejaké tie lekcie a tak. Povedal že ako prvé ma bude učiť loviť. Dal mi luk ktorý má patriť mne a plazili sme sa na lúku. Zo začiatku mi to plazenie vôbec nešlo ale potom som na tú správnu techniku prišla. Keď sme už boli na lúke tak mi ukázal názornú ukážku. Ulovil nejakého potkana. Povedal, že zo začiatku budeme loviť len malé zvery. Ja som sa na neho urazene pozrela, akože si myslí že keď som to “slabšie pohlavie“ tak že neviem “poľovať“ ? Ho ho hooo, tak to sa chlapček dosť pletie ! Zobrala som luk a bez toho aby som si to nejako namierila som niečo trafila. Bola to myš, síce menšie sústo ale aspoň som si to tam ako debil nenamierovala pol hodiny! „Na začiatočníka to ujde“ povedal. „Ujde ?!“ a zase som sa na neho urazene pozrela ale teraz aj so špetkou hnevu. Keď sme sa tam asi desať minút podpichovali, prešli sme na ďalšiu lekciu. „Takže, v tejto lekcii ťa budem učiť premeny.“ povedal. „Či už to budú premeny v nágu, človeka alebo hada.“ hovoril a počítal na prstoch. Musím povedať že premeny mi naozaj idú ! Dokonca to aj povedal chlapček ! Prepáčte že tu nezmieňujem jeho meno ale mal ho tak divné a ťažké a tá prezývka sa mu tak hodí ! Netuším čo bude ako ďalšia lekcia ale už sa na ňu teším, keďže som hneď po tej druhej musela ísť domov pretože mi volala kamoška že sa stalo niečo neuveriteľné. Tak to som zvedavá čo !


To bude k mojej premene všetko, dúfam že sa vám môj „Sloh“ páčil xD Keďže to je neskutočne dlhé. Zatiaľ sa majte !

Komentáre

Celkom 6 kometárov

 • Oli 26.08.2017 v 14:13 Robila si ešte pred tým nejaké kúzlo alebo si si niekedy priala aby si sa stala nágou ? Pridáš niekedy článok ako sa stať nágou ?


 • Zizy 26.08.2017 v 17:23 Ahoj Oli, nie nerobila som žiadne kúzlo. Vedela som že existuje niečo ako nága ale nikdy som si nepriala aby som sa stala nágou. Ešte pred tým som robila rituál na vílu ohňa. Prve som si myslela že je mi súdené stáť sa vílou ale potom sa to už vo mne nejako strácalo a ja už som tak netúžila byť vílou. A áno určite niekedy o tom pridám článok :"3 Ďakujem že si sa spýtal.


 • Oli 20.10.2017 v 09:55 Nemáš zač :D A bola si sklamaná keď si sa stala nágou a nie vílou ? Chováš doma nejakého hada ?


 • Zizy 20.10.2017 v 10:33 Nebola som sklamaná ale ani som nebola nejako šťastná. Proste som bola zmierená s tým čo sa stalo ="D Nechovám doma žiadneho hada ale veľmi by som chcela. No rodičia sú proti, my už máme tak či tak doma jedného psa. Už sme mali mačky, škrečkov, ryby atď... A pes im proste stačí, niekedy som mala vodného hada ktorý mi požral všetky ryby pretože on zožere len živú potravu tak ma nenapadlo že k tým rybám by som ho nemala dávať a nakoniec nič nechcel žrať ani živú potravu ani nič a proste chcípol. Ale veľmi by som chcela hada ktorý sa nazýva Psohlavec zelený :"3


 • imamra.infoblog.sk 26.11.2017 v 17:47 Ahoj ;)) Aj ja som niekedy strašne chcela byť vílou ohňa no potom to vo mne akoby vyhaslo, stratilo sa to vo mne xD


 • Zizy 27.11.2017 v 17:48 Tak to je super ="3


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?